Kontakt

Mgr. Daniela Saifrtová

Ordinace klinické psychologie
Wilsonova 585
Slaný
274 01

tel.: +420 735 055 069
email: saifrtovazavinacvolny.cz

Návštěvu je třeba vždy domluvit předem na přesnou hodinu.

Dohodnutý termín považuji za závazný. Zrušit nebo změnit termín sezení je třeba 3 pracovní dny předem, jinak je třeba sezení uhradit.


Co je třeba udělat před první návštěvou:

Je třeba si domluvit vstupní pohovor buď na telefonu 735 055 069 nebo na emailové adrese
saifrtovazavinacvolny.cz

Co je vstupní pohovor?

Vstupní pohovor je diagnostické setkání s některým z členů týmu, který má aktuálně jednorázový časový prostor. Slouží ke sdělení Vaší zakázky pro psychoterapii nebo k její tvorbě a k vyhodnocení vhodné formy psychoterapeutického postupu (individuální psychoterapie, skupinová psychoterapie, stacionář či psychoterapeutický pobyt mimo naše zařízení, eventuálně krizová intervence v místě krizového centra, párová terapie, rodinná terapie apod.). Zároveň slouží i k vyloučení jiného nutného nebo vhodného postupu (psychiatrie, tělesné vyšetření, sociální nebo právní pomoc apod.).

Vstupní pohovor slouží Vám i terapeutům k ujištění se, že psychoterapie je adekvátním způsobem řešení Vaší situace a že je v daný čas dobře načasovaná.

Některé z terapeutických postupů mohou být časově dostupnější u nás, některé neprovádíme a byly by dostupné v jiném zařízení a bez vstupního pohovoru byste zbytečně vyčkávali na dostupnou péči.

Vstupní pohovor probíhá obvykle v jednom či dvou sezeních. Jejich závěrem je rozhodnutí o následném postupu. Pokud se jako vhodná jeví systematická psychoterapie u nás, budete zapsáni do pořadníku a kontaktováni hned, jakmile se uvolní místo.